Titles you rated
- Eye Love YouRated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 5.0
The Eminence in ShadowRated ★ 4.0
Wave, Listen to Me!Rated ★ 3.5
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
Mr. RobotRated ★ 1.5
Oshi no KoRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0

Rose MansionRated ★ 4.0
SSSS.GRIDMANRated ★ 2.5
GunbusterRated ★ 4.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 4.5
Love Strikes!Rated ★ 1.5
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Bottom-tier Character TomozakiRated ★ 4.0- WayneRated ★ 5.0