Movies
Ratings
131
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
The HuntressesRated ★ 1.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.5