Movies
Ratings
124
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
QuickRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0