Series
Ratings
80
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
StartupRated ★ 3.5- KiddingRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Doctor Who 50th Anniversary: The Day of the DoctorRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 4.0

IRISRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0