Series
Ratings
39
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 2.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 2.0- Movie RoomRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 2.5
Bubble GumRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Money FlowerRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
HouseRated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 2.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
GleeRated ★ 2.5
SpartacusRated ★ 4.0