Movies
Ratings
415
HuntRated ★ 3.5- HustleRated ★ 2.5
Top GunRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Heart BlackenedRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0- Time to HuntRated ★ 1.0
The IrishmanRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0