Titles you rated
DexterRated ★ 2.5
DexterRated ★ 2.5
DexterRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
The Elusive SamuraiRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 1.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 0.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 1.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 1.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 1.0
Oshi no KoRated ★ 0.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 2.0- Love in the Big CityRated ★ 2.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Friendly RivalryRated ★ 0.5
Years and YearsRated ★ 4.0