Movies
Ratings
56
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
A Royal AffairRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Crank: High VoltageRated ★ 5.0
BlackRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Battle of the WarriorsRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0