Movies
Ratings
464- The Life of ChuckRated ★ 3.5
- The Lee FamiliesRated ★ 2.5
- Concerning My DaughterRated ★ 3.0
Time Still Turns the PagesRated ★ 4.0
The FallingRated ★ 1.0- House of the SeasonsRated ★ 4.0
- A Wing and a PrayerRated ★ 3.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
Small, Slow but SteadyRated ★ 4.0
21st Century GirlRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 3.5- The World of LoveRated ★ 4.0
MahjongRated ★ 2.0- 3670Rated ★ 3.0
TRON: AresRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 5.0- No Other ChoiceRated ★ 0.5
CutRated ★ 3.0