Titles you rated
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.5
The MuleRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 3.5- MicrohabitatRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
Isle of DogsRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 1.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0