Movies
Ratings
258
Dumb and Dumber ToRated ★ 0.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Celeste & Jesse ForeverRated ★ 4.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 2.5
BoyhoodRated ★ 3.5
Just My LuckRated ★ 3.0
The Other WomanRated ★ 3.5- Slow VideoRated ★ 1.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
ElfRated ★ 3.5
Pitch PerfectRated ★ 2.5
Robo-GRated ★ 4.0
Mary PoppinsRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 1.0
JumanjiRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 1.5