Series
Ratings
124
What If...? Season 1Rated ★ 4.0- She-Ra and the Princesses of Power Season 5Rated ★ 5.0
- She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 4.0
- She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 5.0
- She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 4.0
- She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 4.0
- Queer Eye Season 5Rated ★ 4.0
- Raising DionRated ★ 3.5
Ordeal by InnocenceRated ★ 3.5- Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.5
- Queer Eye: We're in Japan!Rated ★ 3.0
- Steven Universe FutureRated ★ 3.0
- Sorry for Your LossRated ★ 5.0
- Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
Over the Garden WallRated ★ 3.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.0- Queer EyeRated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0