Movies
Ratings
244
ArahanRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
BoltRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
Ip Man 2Rated ★ 3.0
TarzanRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.5
PixelsRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 3.5