Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5- Slow VideoRated ★ 3.0

The WhistleblowerRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0