Series
Ratings
15
SandglassRated ★ 3.5- Spider-Man Season 1Rated ★ 4.0
トップをねらえ2!Rated ★ 4.5
Battle Fairy YukikazeRated ★ 4.0
Read or Die OVARated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam MS IGLOO: The Hidden One Year WarRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 4.0
GunbusterRated ★ 5.0- The PhantomRated ★ 2.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.0- The Treasure IslandRated ★ 4.0
Paul's Miraculous AdventureRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0