Series
Ratings
87
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0- Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5- We Bare BearsRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 5.0