Movies
Ratings
133
If OnlyRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
Cold WarRated ★ 4.5
House of Flying DaggersRated ★ 4.0
The SeagullRated ★ 4.0- Dooman RiverRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 4.5
A Wedding InvitationRated ★ 1.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Miss BaekRated ★ 3.5- HerstoryRated ★ 3.5
JaneRated ★ 3.0
HerRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 4.0
The Soong SistersRated ★ 5.0
ConfuciusRated ★ 5.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0