Movies
Ratings
22
The InternRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 2.0
A Lot Like LoveRated ★ 1.5
The OutlawsRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 2.5
Like for LikesRated ★ 2.5
Our TimesRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0