Titles you rated
ElementalRated ★ 4.0- Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Perhaps LoveRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
AwakeningsRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
JoséeRated ★ 1.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
The Dawn WallRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
JokerRated ★ 1.5