Series
Ratings
52
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Dokgo RewindRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5