Movies
Ratings
371
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 1.0
Public EnemyRated ★ 2.0
AlienRated ★ 3.0
JumperRated ★ 1.0- Upside DownRated ★ 2.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 2.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
Sister ActRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 1.5
Star TrekRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 2.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 2.0
The WalkRated ★ 1.0
The TransporterRated ★ 1.0
Suicide SquadRated ★ 1.0
Edward ScissorhandsRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0