Movies
Ratings
465
Inside Out 2Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0- The King's WardenRated ★ 3.5
- I, The ExecutionerRated ★ 3.5
The Tooth and the NailRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.5
FallRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.5