Titles you rated
Starring Jerry As HimselfRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 5.0- UnforgettableRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5- Good NewsRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0- The World of LoveRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- No Other ChoiceRated ★ 4.0
- MantisRated ★ 3.5
- Hi.5Rated ★ 3.5
- The UglyRated ★ 3.5
- Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
The Wife of a SpyRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
- LobbyRated ★ 3.0
- Big DealRated ★ 3.5