Series
Ratings
64
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
- You and Everything ElseRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0- Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
- Emily in ParisRated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0