Movies
Ratings
177
The President's BarberRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 4.5
Don JonRated ★ 2.0
My BrotherRated ★ 4.0- Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 2.5
ValkyrieRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0