Movies
Ratings
1220
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
The MimicRated ★ 3.0
Phantom: The SubmarineRated ★ 2.5
Goodbye, Grandpa!Rated ★ 3.5
Hyouka: Forbidden SecretsRated ★ 2.5
I m CrazyRated ★ 3.0- Secrets in the Hot SpringRated ★ 3.0
The Stepford WivesRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.5- The Blue ChokerRated ★ 2.0
A Monster CallsRated ★ 4.0- BatsRated ★ 2.0
Burning BrightRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
The Professor and His Beloved EquationRated ★ 4.0
Sliding DoorsRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.0
Empire of the SunRated ★ 3.5
The Last BlossomRated ★ 4.0