Movies
Ratings
59
Green BookRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 2.0
MotherRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 2.5
HerRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
The ContactRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5