Titles you rated
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Cats & DogsRated ★ 3.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 3.5