Series
Ratings
33
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.0
Terra NovaRated ★ 2.0
ERASEDRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 5.0