Series
Ratings
44
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.5- Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0