Movies
Ratings
1725
BurntRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
Manchester by the SeaRated ★ 3.5
RepechageRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 2.5- CorsetRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0- Baby Beside MeRated ★ 3.0
AlliedRated ★ 3.0
GiftedRated ★ 3.5
RageRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 3.0- The Man With BreastsRated ★ 3.0

The MayorRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.0
My Girl 2Rated ★ 2.5- Our Love StoryRated ★ 4.0
- ThreeRated ★ 3.0