Series
Ratings
120- Bloodhounds Season 2Rated ★ 4.0
- Shop of the LampRated ★ 4.5
- Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
- CassandraRated ★ 4.0
- The BequeathedRated ★ 4.0