Movies
Ratings
157
A Midsummer's FantasiaRated ★ 3.0
AmmoniteRated ★ 3.0
Butterfly SleepRated ★ 2.0- Futureless ThingsRated ★ 3.0
M. ButterflyRated ★ 1.0
First ReformedRated ★ 3.0
I Am an S+M WriterRated ★ 0.5
Love & Other DrugsRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.0
The ApartmentRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 4.5
The LoverRated ★ 2.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 3.5
Way Back HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The UnfairRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.0