Series
Ratings
342
Code BlueRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Bubble GumRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
LastRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
HeartstringsRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 5.0