Series
Ratings
20
Baccano!Rated ★ 4.5
Change Days Season 1Rated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5- AtypicalRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5