Series
Ratings
27
Three KingdomsRated ★ 4.0
Mobile Suit GundamRated ★ 5.0
Edomae no ShunRated ★ 3.5- Junji Ito CollectionRated ★ 3.5
Speed RacerRated ★ 5.0- 세계견문록 아틀라스 - 아시아 맛기행Rated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 3.5
Graveyard KitaroRated ★ 5.0
Food Wars! The Second PlateRated ★ 3.5
Thorn FlowerRated ★ 2.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 3.5- Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 2.0
SoulmateRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 3.5
M&MRated ★ 1.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.5
DEATH NOTERated ★ 1.5