Movies
Ratings
22
MoneyballRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.0- Sex Is ZeroRated ★ 2.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0