Movies
Ratings
2714
AshfallRated ★ 3.0- The Man from Earth: HoloceneRated ★ 0.5
The Man from EarthRated ★ 3.5- Believer: extended cutRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 1.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
PeninsulaRated ★ 3.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
Under the Sun Under SolenRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.0