Movies
Ratings
65
ParasiteRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 1.0
SearchingRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 5.0
The DreamersRated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
One DayRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.0