Movies
Ratings
681
Step Up RevolutionRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Ted 2Rated ★ 3.0
BrightRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 3.5- A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 2.5
San AndreasRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 2.5
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0