Movies
Ratings
135
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0- Yaksha: Ruthless OperationsRated ★ 1.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 5.0
MinariRated ★ 3.0
CallRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 2.5