Series
Ratings
42- What Comes After LoveRated ★ 5.0
- Framing Britney SpearsRated ★ 1.5
Modern FamilyRated ★ 4.0- The Real Housewives of Beverly HillsRated ★ 4.0
- Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.0
- Modern FamilyRated ★ 4.0
- Modern FamilyRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 3.5- Modern FamilyRated ★ 4.0
VictoriaRated ★ 3.0
VictoriaRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0- KBS 스페셜Rated ★ 4.0
- Flint TownRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5
OrangeRated ★ 4.0
HyoukaRated ★ 3.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0