Series
Ratings
21- Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
- Big Bet Season 1Rated ★ 4.0

Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5- Generation KillRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
LiveRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 3.0