Titles you rated
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 4.5
Mr. SocratesRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Righteous TiesRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5- The Suicide ForecastRated ★ 4.0