Titles you rated
- Queen of TearsRated ★ 3.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 2.5
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 2.5
DoctorsRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Violet EvergardenRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5