Series
Ratings
126- The Art of SarahRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5- The Interest of LoveRated ★ 3.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- ShōgunRated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
- One Piece Season 1Rated ★ 3.0
- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 3.5

Be MelodramaticRated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5