Movies
Ratings
472
ContactRated ★ 4.5
AshfallRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 2.0
GattacaRated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 3.0
The ScamRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.5