Movies
Ratings
807- Pretty LethalRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
MaXXXineRated ★ 2.0
The Green KnightRated ★ 2.5
Talk to MeRated ★ 4.0
XRated ★ 2.0
PearlRated ★ 3.0
The ConciergeRated ★ 5.0
Infinity PoolRated ★ 3.0
Wedding HighRated ★ 1.0
PaddingtonRated ★ 4.0
The CraftRated ★ 3.0
House of SayuriRated ★ 5.0- The Wrong ParisRated ★ 4.0
- The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0- The ConferenceRated ★ 3.0
- Fear Street Part One: 1994Rated ★ 4.0
- Fear Street Part Two: 1978Rated ★ 4.0