Series
Ratings
38
Killing EveRated ★ 3.5
Person of Interest Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0- Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.5- Lucky LouieRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
ElementaryRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 3.5- In Time With YouRated ★ 3.5
- The MythRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 4.0