Movies
Ratings
465
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.5- The King's WardenRated ★ 2.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 3.0- The HandRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.5
Sin CityRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5